Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi. Diyet ile birlikte spor yapmak elbette sağlıklı zayıflamanın temelidir. Ancak spor ve diyet sizin sistemik olarak kilo vermenizi sağlar. Bölgesel olarak yağlarınızdan kurtulmak, belirli bölgelerinizden incelmek ve düzgün hatlara sahip olmak istiyorsanız, bu yazı tam size göre.

Dünyada birçok merkezde kullanılan, bilimsel verilere dayanan ve güvenliği ispatlanmış i-lipo Xcell için lazerle yağ yakma işlemi demek hem doğrudur hem de biraz haksızlıktır. Çünkü birden fazla uygulamayı aynı anda yapmamızı sağlayan bu cihazla kolay, hızlı ve sağlıklı sonuçlar elde etmek mümkün. Ayrıca bu işlemi yaparken hiçbir ağrı ve acı duyulmaz.

Bölgesel olarak yağlarınızdan kurtulmak mümkün!

Diode lazer i-lipo Xcell’in ilk aşamasını oluşturur ve yağların parçalanmasına yöneliktir. Eğer liposuction’daki gibi yağ hücreleri tamamen yok edilirse kişi ileride tekrar kilo aldığında o bölgede yağ hücresi kalmadığı için çevresindeki hücrelerin şişmesine ve kötü bir görünüm ortaya çıkmasına neden olur. I-lipo Xcell’de ise yağ hücreleri zarar görmez, hücrelerin içindeki yağların parçalanması ve dışarı atılması sağlanır.

Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi göbek karın ve kol bölgelerini inceltir

I-lipo Xcell karın, bacak, kol ve gıdık gibi yağlanmanın görüldüğü her bölgeye uygulanabilir. Erkeklerin göbek, kadınların ise özellikle karın ve kol bölgeleri için başvurduğu bu yöntem oldukça etkili sonuçlar verir. Ayrıca selülit için de aynı başarıyı gösterir. Özellikle gıdık bölgesindeki sarkmalar i-lipo Xcell ile toparlanabilir.

Bölgesel zayıflama tedavisi cildi sıkılaştırır

Radyofrekans i-lipo Xcell işleminin ikinci aşamasını oluşturur. Radyofrekans ile birçok ışın verilerek cilt ısıtılır ve cildin sıkılaşması sağlanır. Cilt sıkılaştırma işlemiyle birlikte kollajen ve elastik bantlarda yenilenme meydana gelir. Bu da cilt sarkması sorununu ortadan kaldırıp gergin bir görünüm kazandırır. Ayrıca selülitleri azaltır.

Selülitlerden kurtulmak mümkün

Uygulamanın son işlemi vakum işlemidir. Bir tür masaj işlevi gören vakumla kan dolaşımı hızlandırılır ve parçalanan yağların dışarı atılmasına yardımcı olunur. Kan dolaşımını hızlandırması selülitlerden kurtulmaya yardımcı olur.

Bölgesel zayıflama uygulaması kaç dakika sürer?

Ortalama 60 dakika sürer. İstenirse bir öğle arasında bile rahatlıkla uygulanabilir.

Kaç Seans Yapılmalıdır?

Sağlıklı sonuç almak için ortalama 8 seans yapılması yeterlidir.

İşlemden Sonra Nelere Dikkat Edilmeli midir?

Uygulama ile yağlar parçalanır. Ancak parçalanan bu yağlar dolaşıma atıldığı için uygulamadan sonra 20 dakika yürüyüş yapılmalıdır. İşlemle birlikte düzenli spor yapmak, sağlıklı beslenmeye özen göstermek ve bol bol su içmek gerekir.

Sonuçları Nasıldır? Etkisi Kesin midir?

Klinik sonuçlara göre tek bir seansta 3-6 cm’lik incelme sağlamak mümkündür. Daha iyi sonuç almak için spor, sağlıklı beslenme ve diyeti bir arada yürütmek önemlidir. Taze sebze ve meyveler tüketilmeli, besin çeşitliliği sağlanmalıdır. Gün içerisinde en az 2 litre su içilmelidir.

Herkese Yapılabilir mi?

Hamileler hariç herkese rahatlıkla uygulanabilir.

Comments are closed