Ameliyatsız Estetik Uygulamalar, Tüm Yazılarımız

Soğutuculu Lazer Epilasyon

Soğutuculu lazer uygulaması ile ağrısız, acısız, dört mevsim epilasyon uygulaması yaptırarak, istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Diğer lazer uygulamaları ile karşılaştırıldığında yok denecek kadar az ağrı duymanızı sağlayan; ‘Soğutuculu Lazer’ uygulaması, müthiş biz konfor sağlar. Mutlaka denemelisiniz.

Soğutuculu Lazer uygulaması, ağrı eşiği düşük olan kişilerde dahi son derece konforlu bir ‘epilasyon’ sağlar.

Yılın her sezonunda uygulanabilir ve ağrı sızı duymadığınız için gündelik yaşamınızdan kopmadan güzelleşmenizi sağlar. Seanslar çok daha kısa sürer ve çok daha etkili sonuç alınır. Özellikle çalışan ya da fazla zamanı olmayan kişiler için son derece pratik bir zaman kazanımı sağlar.

İnce tüylere sahip olanlar için de soğutuculu lazer etkili ve başarılı. Tüylerinizin rengi, kalınlığı ne olursa olsun, soğutuculu lazer uygulaması son derece başarılı sonuçlar almamızı sağlayan bir uygulama rahatlığına sahip. Sarışın ya da kızıl tüylere sahip olanların sıkıntısını da bu lazer uygulaması ile böylelikle hafifletiyor.

Soğutuculu Lazer uygulaması, teknolojinin güzellik alanına yaptığı katkılardan bir tanesi. Neden yararlanmayasınız ki?

Soğutuculu lazer uygulaması; özel soğutucu sistemiyle, ağrısız, acısız, son derece konforlu ve rahat bir epilasyonla teknolojiyi güzelliğiniz için kullanmayı sağlıyor. Dediğimiz gibi, her mevsimde kullanabileceğiniz buz lazer epilasyonu ile öğle arasında dahi servise uğrayıp, uygulama sonrası günlük aktivitenize geri dönebilirsiniz.