İple yüz germe işlemi nedir?

İple yüz germe. Yüz ‘ovaliniz’ yer çekiminin etkisiyle bozulmuş, kaşlarınızın ‘kavitesinde’ aşağı doğru sarkmalar oluşmuşsa, yanak bölgenizde yaşlanma belirtileri gözlenmeye başlamış ve ameliyat olmak sizi korkutuyorsa, ağrı duymadan gençleşmek için, yüz germe işlemi tam size göre.

Yüz germe işlemi, yer çekiminin olumsuz etkilerine karşı koyamayan cildimiz için mükemmel sonuçlar almamızı sağlayan bir uygulama. Yaş almayla birlikte azalan vücut dokularından artık her estetik yazımızda bahsediyoruz. Özellikle yer çekiminin de etkisiyle aşağı doğru gitme eğiliminde olan tüm organlarımız gibi, cildimiz de aynı tepkiyi verir.

Azalan kolajen dokusu cildimizin görünen kısmında istenmeyen görüntüler oluşmasına neden olur. Çökmeler ve sarkmalar, özellikle yüzümüzün gençliğini yok eden bir görselliğe bürünür. Elbette azalan kolajen dokusunun yerine konması ile yüzümüzün genç görünümü yenilenebilir ancak çok daha etkili bir görünüm ve uzun süreli gençlik için uygulamalarımız da çeşitlilik arz etmektedir.

Organik iplerle yapılan yüz germe işleminde herhangi bir komplikasyon olmadan 10 yıl gençleşirsiniz.

Organik iplerle yüz germe işlemi, ameliyatsız iplerle yüz germe tekniği ile sarkmalar önlenebilir mi?

Organik iplerle cilt germe tekniği, cilt gençleştirmek için kullandığımız tekniklerden bir tanesidir. Organik iplerle yapılan bu uygulama ile yüzünüz 10 (on) yıl gençleşir. Farklı tekniklerle cilt dokusu altına yerleştirilen organik ipler, yüzünüzün asılması prensibiyle yukarı doğru çekilir. Yukarı çekilen dokulardaki sarkmalar ortadan kalkar. Cildinizdeki yaş almaya ve yer çekiminin etkisine bağlı oluşan yaşlanma belirtileri yok edilir. Etkisi hemen fark edilen bu uygulamada;

  • 7-10 yıl zamanda geri gidersiniz.
  • Etkisi uygulama sonrası hemen hissedilmeye başlar.
  • Kolay ve çabuk uygulanır, 30 dakika içinde işleminiz biter.
  • Acı ağrı hissedilmez.
  • Uygulama sonrası hemen gündelik yaşamınıza dönersiniz.
  • Makyaj yapabilirsiniz.
  • Komplikasyon riski yoktur.
  • Yüzünüzde kalıcı iz bırakmaz.

Cilt dokusu altına yerleştirilen organik iplerle aşağı sarkma eğiliminde olan yüzünüz yukarı doğru asılır ve yaşlanma etkileri ortadan kaldırılır. Yüz ovaliniz yer çekiminin etkisiyle bozulmuş, kaşlarınızın kavitesinde aşağı doğru sarkmalar oluşmuşsa, yanak bölgenizde yaşlanma belirtileri gözlenmeye başlamış ve ameliyat olmak sizi korkutuyorsa, ağrı duymadan gençleşmek için organik iplerle yüz germe işlemi tam size göre.

İplerle yüz germe işleminde kullanılan ipler, zamanla kendiliğinden yok olur. Yüzünüzde durdukları süre içinde de size kesinlikle rahatsızlık vermezler. Tamamen organik oldukları için de herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmazlar.

Ameliyat olmadan, ağrı çekmeden, acı duymadan gençleşmek için lütfen randevunuzu alın.

Dr. Kadriye AKAR

Comments are closed