Yüz dolgusu ile ameliyatsız estetik

Yüz dolgusu ile ameliyatsız estetik. Kendimizi genç hissediyor olabiliriz. Bununla birlikte, aynalara baktığımızda bunu doğrulamak isteriz. Olduğumuzdan çok daha genç görünmek, yüz dolgusu ile mümkün. Yüz dolgusu yaptırmak artık hem kolay hem de güzelliğiniz karşısında harcayacağınız bütçe içinde çok yer tutmuyor.

Çoğu kez bu konu gündeme geliyor. Güzel görünmek, genç görünmek bu kadar önemli mi? Diye. Asıl mesele güzel görünmek ya da genç görünmekten öte, HİSSETMEK! Yaşamsal işlevlerin yerinde olması, nasıl hissettiğinizle de doğrudan ilintili aslında.

Bunun erkeği, kadını yok. Her kesim yüz dolgusu yaptırarak, yaşam motivasyonunu güçlendirmek istiyor. Estetik aslında bunun için var. Estetik operasyonlar, kozmetik ihtiyaçtan ziyade, fonksiyonel bir gereksinim haline gelmiş durumda.

Güzel ve mutlu olmak için, güzel ve mutlu insanlarla birlikte olmak gerekiyor. Yüz dolgusu tam da bu noktada yardıma yetişiyor. Zamanla azalan ve cildinizin yaşlı görünmesine neden olan kolajeni yerine koyarak, zamanı geri alıyor ve motivasyonunuzu arttırıyor.

Yüz ve dudak dolgusu ile estetik

Yani, aslında makyaj yapmaktan tutun, en ağır estetik operasyonlara varıncaya değin tüm süreç bu hissi yaşamak için. Olay genç kalmak, ya da genç görünmekten öte. ENERJİYİ HİSSETMEK…

Yüz dolgusu yaptırınca zaman makinesine binip 10 yıl geriye gitmiyorsunuz. Enerjiniz artıyor. Aynaya baktığınızda 10 yıl genç halinizi anımsatıyor size ve 10 yıllık enerji biriktirmiş oluyorsunuz. Bu müthiş bir his.

Yüz kırışıklıkları

Yüz kırışıklıkları sizi aynalardan uzaklaştırmış olabilir. Derin yüz çizgileriniz ve dudak çevresinde derinleşen yüz çizgileriniz için yüz ve dudak dolgusu müthiş bir uygulama. Yüz dolgusu yaşam enerjinizi yerine getirecek ve sizi aynalara yakınlaştıracak bir uygulama. Sadece dikkat edin ve hastane ortamında, işin uzmanına yaptırın lütfen. Yüzünüzde sonradan oluşabilecek komplikasyonlarla uğraşmamak için baştan işi sıkı tutun. Yüz dolgusu için merak ettikleriniz için bize ulaşın lütfen.

Yüz ve dudak dolgusu ile ilgili olumsuz yazıların da çoğu kez hekim olmayan kişiler tarafından uydurulduğuna tanıklık ediyoruz. Bu konuda kulak vermeniz gereken tek meslek gurubu, hekimlerdir. Hekimlerinizin dışında; yazıp çizenleri, haber uyduranları çok da dikkate almayın. Aklınıza takılan soruları sormaktan çekinmeyin.

İletişim bölümümüzde bize ulaşabileceğiniz numaralarımız bulunmaktadır. Bilgi almak ve randevunuzu düzenlemek için lütfen arayınız. Bunun dışında, dolgu ve diğer estetik uygulamalar ile ilgili https://www.youtube.com/watch?v=zHUjb2GL4Ew&t=4s linkinden videomuzu ve daha fazlasını izleyebilirsiniz.

Dr Kadriye Akar
Dermatoloji Uzmanı

Comments are closed