Ameliyatsız gıdı yok etme boyun germe

Ameliyatsız gıdı yok etme boyun germe. Cilt ve doku sarkması birçok nedene bağlı olarak gelişmekle birlikte iki temel neden herkes için belirleyici rol oynar. Bunlardan ilki; kuşkusuz ki, yaş almadır. Yaş almaya bağlı olarak, cilde esnekliğini kazandıran kolajen üretiminin azalmasıyla, kolajen dokusu yıpranır, gevşer. Kolajen üretiminin azalmasıyla birlikte, ciltteki büzülmeler gözle görülür hale gelir.
İkinci neden ise, yaş almayla birlikte, dünya üzerinde yaşayan tüm canlıları etkileyen; yer çekimidir. Yer çekimine maruz kalan tüm bedenimizde, zamanla, kaslar yere doğru gitme eğilimi gösterir. Bu da, zaman içinde, sarkmalar şeklinde kendini gösteren bir durumu ortaya çıkarır.
Bunun yanı sıra; kontrolsüz kilo alımı, düzensiz yaşam tarzı, sigara, alkol, şeker hastalığı, düzensiz beslenme vb. nedenlere bağlı olarak da, boyun bölgemizde gıdı oluşabilir. Oluşan bu gıdımız da bahsettiğimiz gibi, kolajen doku azalması ve yer çekimi etkisiyle bizi üzecek şekilde aşağı doğru sarkar.

Gıdı sarkması doğal yollarla önlenebilir mi?

Doğal yollar derken doğal ilaçlardan bahsediyorsak bu konudaki görüşümüzü defalarca dile getirdiğimiz gibi burada da tekrar edelim. Doğal ilaç dediğiniz hiçbir uygulama ya da ilacı, uzman doktorunuz önermediği sürece kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Bununla birlikte, boyun kaslarını gerginleştirecek egzersizleri de yine konunun uzmanının önerileri doğrultusunda yapmalısınız. Tavsiye edilen hareketler bölgedeki kas dokusunu çalıştırır ve doku sarkmalarını bir süre daha engelleyebilir.

Ameliyat gıdıları yok eder mi?

Estetik operasyonla gıdılarınızdan kurtulmanız elbette mümkün. Ancak, operasyon maliyeti, anestezi almak, enfeksiyon riskleri, iş gününden ve günlük yaşamdan kopmak ve iyileşme süreleri göz önüne alındığında tekrar düşünülmesi gereken bir durumdur.
Her ameliyat kendi içinde riskler barındırır. Bununla birlikte gıdıları ameliyatla aldırmak elbette etkili bir yöntem olabilir. Ancak ameliyat olmadan, bıçak altına yatmadan, son derece kolay bir yöntemle gıdılarınızdan kurtulmak varken neden böyle bir riski göze alasınız ki?

Ameliyatsız gıdı yok etme ile gıdınız yok olur.

Ameliyat olmanıza gerek kalmaksızın, istemediğiniz, sizi olduğunuzdan kilolu ve yaşlı gösteren gıdınızdan kurtulabilirsiniz.
Dermatoloji ve kozmetoloji bilimi bu konuda sizin yardımınıza yetişiyor. Gıdılarınızı yok etmek için uygulayabileceğimiz birçok yöntem ve uygulama mevcut. Yüz tipiniz, kilonuz, yüzünüzün şekli, beslenme şekliniz vb. birçok etken göz önüne alınarak bir tedavi seçeneği belirleniyor.

Ameliyatsız gıdı yok etmede HIFU Cihazı kullanımı

HIFU cihazı, kolajen üretimini tetikleyen, böylelikle bölgesel sıkılaşmayı sağlayan bir teknoloji mucizesi. Bölgesel canlanmayı, kolajeni tetikleyerek yapan, böylelikle hiç acı çektirmeden gıdılarınızdan kurtulmanızı sağlıyor.

Ameliyatsız gıdı yok etmede yüz mezoterapisi uygulaması

Mezoterapi yöntemi gıdılarınızı yok ediyor. Bununla birlikte bu yöntem cildinize bakım yapmak, yaş almanın getirdiği olumsuzlukları silmek için de birebir uygulama. Cildinizin gereksinimi olan oligopeptitler, mineraller ve vitaminleri cildinize sağlarken, kolajen fibrillerini uyararak, doku gelişimini sağlıyor ve son derece etkili bir yöntem

İplerle cilt germe

Ameliyatsız, iplerle yüz germe yöntemi, tüm yöntemlerle birlikte, yoğun olarak tercih edilen bir uygulama. Uygulama ile on yıl genç görünüyorsunuz. Operasyon sonrası etkisi gözle görülür biçimde hissedilen yöntem oldukça da uzun etkili.
Organik iplerin cilt altına yerleştirilerek, dokuların gerginleştirilmesi prensibi ile uygulanıyor. Sadece gıdılarınıza değil, yüz bölgesinde 20^den fazla noktaya uygulanarak ciltteki tüm sarkmaları toparlıyor.
Bu ve benzeri uygulamalar ile her gün gelişen teknolojik cihazlar sayesinde güzelliğiniz için daha az bıçak altına yatma ihtiyacı duyuyorsunuz. Gün içinde dilediğiniz bir saatte uygulama için hastaneye ya da kliniğe uğruyor, 10 yıl gençleşmiş bir şekilde çıkıyorsunuz.


Dr. Kadriye Akar
Dermatoloji&Kozmetoloji Uzmanı

Comments are closed