Hydra-Facial cilt bakımı nedir?

Hydra-Facial cilt bakımı nedir? Yüzünüz, dekolte bölgeniz ve nemini kaybetmiş, yapısı bozulmuş cildinizin kendini yenileme zamanı. Sivilceler, siyah noktalar, yorgun cildinizle veda etmenin zamanı geldi. Yüzünüz, derin bir bakıma girecek. Öncelikle, zamana karşı mücadele eden cildimiz, günlük zarar verici etkiler de üzerine bindiğinde güçsüzleşir ve tepki vermeye başlar. Çizgilenmeler, kırışıklıklar, üstüne üstlük tıkanan gözeneklerimiz yüzünden cildimizde oluşan siyah noktalar ve sivilceler… Ne kadar sinir bozucu değil mi?

Tek seferde bunlardan bir çırpıda kurtulmak mümkün olsa… Dediğinizi duyar gibiyim. Evet. Bu, artık hayal değil.  ‘Hydra-Facial Cilt Bakımı’ yöntemiyle cildinizde muhteşem bir temizlik ve rahatlama sağlamak artık mümkün.

Bu yöntemle sivilce tedavisi, siyah nokta tedavisi, diğer cilt sorunları, cilt bakımı ve cilt estetiğine dair tüm işlemleri aynı anda yapmak mümkün

Hydra-Facial yöntemi, kalıcı ve kesinlikle acısız bir uygulamadır. Bu yöntemle, cilt özel bir vakumlama sistemiyle temizlenir. Sıvı mikro-dermabrazyon sonrası (özel solüsyonlarla derinlemesine temizlik) cildeçözünürlüğü yüksek anti-aging peptidler ve antioksidan serumlar verilir. Yüzünüzdeherhangi bir ödem, kızarıklık olmadan, günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz.

Hydra-Facial cilt bakımı temizleme

Cilt, vakum sistemi ile derinlemesine temizlenir.

Peeling (Hydra-Peeling)

Vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi yapılır. Peeling işlemi, leke, akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahrişe sebeb olmadan uygulanır.

Hydra-Facial serum uygulaması.

Ciltte belirgin bir sorun varsa, ciltteki soruna göre cilt yapısına uygun serumlar uygulanır.

Cildi nemlendirme.

Cilde,  nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptidler uygulanır.Sivilceler için mavi ışık, akneyi oluşturan bakterileri yok eder ve  porları temizler. İnce kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi; elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır. Bakımdan hemen sonra ince kırışıklıklar azalma gözlemlenir.

Hydradermabrazyon yöntemi cilt temizleme ve yenileme, soyma, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Tıkalı ve genişlemiş gözenekler, siyah noktalar. Daha parlak, aydınlık, genç  ve güzel cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydra Facial ile yüz kırışıklıkları, yüzeysel cilt lekeleri, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar alınır.

Ciltteki problemlere göre her yaş grubuna uygulanabilir. Hiçbir yan etkisi yoktur. Acak yine de uygulamayı yaptırırken uygulamayı yapan kişinin bir cilt doktoru ya da bu konuda uzman bir hekim olmasına dikkat edin.

Uzman Doktor Kadriye Akar
Dermatoloji, Kozmetoloji Uzmanı

Comments are closed